MassMail - Hromadný email

 

Co je Hromadný email - MassMail?

MassMail - Hromadný email je další projekt od MyDreams.cz, který umožňuje rychle odeslat až 2 miliony emailů za 24 hodin. MassMail - Hromadný email je určen např. pro správce webů a diskuzních fór, kteří potřebují spolehlivě a velmi rychle zaslat hromadný email svým uživatelům. MassMail ocení i firmy, kteří potřebuji rychle a bezpečně odeslat vánoční PFko, akční nabídky a newslettery.

 

Jak to celé funguje?

MassMail využívá speciálního serveru, který je přizpůsoben na hromadné rozesílání mailu. Emaily jsou odesílány skrze několik IP adres a tak se doména odesílatele nedostane na blacklist.
Seznam emailů odesílatele je serverem odfiltrován od duplicit a emailů, které nesplňují tvar emailu dle RFC normy. Klient si také může vybrat mezi textovým a HTML emailem, a zvolit přibližný čas odeslání. Hromadný email je odesílán z adresy, kterou klient zadá na místo odesílatele, a proto se Vám ihned po odeslání emailů vrátí adresy, které nemohli být doručeny uživatelům. Např. z důvodu neexistující adresy, nebo plné schránky příjemce. Doména odesílatele nesmí mít nastaven SPF záznam.
Dle smluvních podmínek smí klient MassMailu vložit k odeslání příjemce, od kterých má výslovné právo k zasílání emailu. MassMail neslouží k odesílání spamu.

 

Testování odeslání?

Testovací email na přání zdarma odešleme až na 100 adres příjemců před obdržením platby.